25508081_1706469896071752_4207652435453961392_n

Zo de 2de ronde zit er op bij Slim Healthclub de Liemers. Het zijn 24 kilo’s die ik achterlaat in 2018.
Wat een geweldig jaar en vooral deel 2, toen ik starte met X-FITTT. Zo jaloers op mijn inspirator Richard Sanders die mijn ogen opende om aan mezelf te gaan werken.

2017 die mij veel positieve dingen bracht als, mooie uitdagingen in mijn werk maar waar mijn lichaam niet mee werkte.
Ik ben de commitment met mezelf aangegaan en heb me 24 weken gefocused op mijzelf, met als doel fitter te worden.
Eenmaal deze weg ingeslagen heb ik veel mensen met veel positieve energie en veel doorzettingsvermogen mogen leren kennen.
Inmiddels ben ik 24 kilo kwijt geraakt (gelijk aan 2 zakken hondenvoer van 12 kg) en ben me beter gaan voelen.
Zo heb ik mijn eerste 5 km hardloopwedstrijd gerealiseerd in 29,48 .
Heb ik mee mogen doen aan het goede doel voor kinderen met een stofwisseling ziekte en heb 2 van de 4 uur mogen spinnen in een kerk in odw.
Heb ik Roel, de sportschool (slim healthclub de Liemers) eigenaar, mogen uitdagen tijdens een groepsles (en ja we hebben hem klein gekregen )
Uiteraard is dit pas het begin en zetten we deze mooie resultaten door in 2018.

Voor nu iedereen heel veel mooie en leuke feestdagen en maak er een knallend uiteinde van. Geloof in jezelf en 2018 zal je veel moois brengen.

Sportgroeten Guido